Proč jsem tady...

28. prosince 2016 v 7:40 | Radka
Zdravím potulné čtenáře, kteří náhodou zabrousí na můj hokus-pokus blog o životě jedné TS holky.
Tento je pojat jako malý deníček přerostlé puberťačky, aby sloužil primárně pro její potřebu zaznamenat cestu TS světem od počátku až do úplného završení přeměny (...věřím že úspěšného). Doufám že budete vše napsané brát s rezervou, nejsem spisovatelka a tento pokus je opravdu mým prvním počinem :-)
Vím že zde existuje více blogů na téma transsexualita a jsem vděčná že tomu tak je. Hodně mi pomohlo čtení si o životech jiných holek se stejným problémem. Proto jsem se rozhodla začít psát ten svůj... v první řadě je to o mě, mých pocitech a mých představách... nikomu nevnucuji svůj názor a svůj pohled, chci si tu prostě jen uchovat svoje pocity a pohledy na svět tak jak se bude vyvíjet moje ženská stránka osobnosti.
To co zde budu psát v mnoha případech nebude ani odborné a možná ani záživné, ale bude to o mě a ode mě :-) Ráda bych měla svůj koutek kde se budu moci radovat z úspěchů i plakat na tím co se zrovna dvakrát nepovedlo...
Toliko asi na úvod a vysvětlení proč tady je tento blog. Pokud se najde někdo kdo to po mě bude číst, buďte prosím tolerantní a pokud se rozhodnete mě kamenovat házejte menšími šutry ať mám ještě šanci se zvednout ;-)

Díky a hezký den... Radka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TS Ženská. TS Ženská. | 28. prosince 2016 v 10:28

Je fajn že jsi začala psát blog, neboj, když tak budeme házet jen polštáře jooo.

2 Radka Radka | 28. prosince 2016 v 10:32

[1]: Budu se těšit na polštářovou bitvu a děkuji ;-)

3 holkasezničenýmživotem holkasezničenýmživotem | 29. prosince 2016 v 21:22

Přeji ti hodně štěstí.

Snad dopadneš lépe. U mě je to tak, že mám po deseti letech úplně zničený život. Vypadám stále jako muž po deseti letech na HRT.  Lékařům je to jedno, díky tomu musím pobírat invalidní důchod třetího stupně, trpím socálním vyloučením.

Na začátku jsem byla plná energie.  Všichni mě uklidnovali, jak je vše super a mám dobrý fyzický předpoklady. A ejhle, nevyplnilo se.

Lhali mi všichni od začátku?

I tedka mi doktorka nedávno říkala opět, že jako žena vypadám a že nechápe, co lidi vidí.

CHápu - co lidi vidí, chlapa. Co by viděli, dkyž ho vidím aji já.

Proč ale lékařka tvrdí něco jinýho? že vypadám jako žena? proč mi lže?

4 holkasezničenýmživotem holkasezničenýmživotem | 29. prosince 2016 v 21:25

Tady mám fotky: ahaonline.cz/clanek/trapasy/89220/janina-drive-jaroslav-chce-byt-vyvolenou-ani-gynekolog-by-nepoznal-ze-jsem-byla-muz.html
hráblo mi a šla jsem do vyvolených. Lidi to dali dost jasně najevo, jak vypadám : "No jestli gyndáš nosí 8-dioptrie a nemyslí si,že ty pysky dole jsou sloní uši      ,tak nepozná tlamu ani chlapa "

taková je realita, ale doktork ami tvrdila, že vypadám skvěle.

5 Miriam Miriam | 29. prosince 2016 v 21:52

Radko, příspěvků 3 a 4 si nevšímej... tahle osoba chodí prudit na blogy většiny holek pod mnoha jmény... po čase ji všichni blokují... možná proto, že všem nadává do fetišáků a vymýšlí si nesmysly o tom, že obhajujeme slabou HRT...

6 Jenna Jenna | 29. prosince 2016 v 21:55
7 Radka Radka | Web | 29. prosince 2016 v 22:47

Ahojky děvčata ;-)
Děkuji vám za morální podporu. Jestli si ta dotyčná zničená myslí že se bojím tak se plete :-D  Docela jsem čekala kdy začne někdo prudit a pravda je že takhle brzy jsem to nečekala :-?  Vlastně jsem ještě ani nenapsala nic o čem by anti-TS mohla polemizovat a ono asi jo :-D
Ale i od ní si cením jejího přání štěstí...děkuji ;-) ale už tady ty zničená nebo jak se jmenuješ asi nepiš...pa :-)

8 Miriam Miriam | 30. prosince 2016 v 0:07

Radko, zdá se, že budeš muset asi zavést administraci komentářů jako většina z nás... :-(
Jinak tu budeš mít ten hnůj, který jsme měly na blogu všechny...

9 Radka Radka | Web | 30. prosince 2016 v 0:10

[8]: Hned ráno se do toho pustím... teď jdu spát [:tired:]
Jen musím zjistit jak se to nastavuje :-D

10 TS Ženská. TS Ženská. | 30. prosince 2016 v 0:35

mohla jsi být zachráněna z jámy pekelné a vůbec ale vůbec si té podané ruky nevážíš.
co ruky, nastavené náruče :-D  :-D  :-D

víš že všechny se ženeme do zkázy. ;-)  :D  :D víš to a nedbáš. :D

11 Radka Radka | 30. prosince 2016 v 5:32

[10]: No, o takovéhle spasitele tady fakt nestojím :-D
A pro tu se zničeným životem jeden vzkaz na konec...už ke mě prosím nechoď, píšu to tady hlavně kvůli sobě a pokud to pro někoho bude zajímavé budu jen ráda a bude to pro mě takový malý bonus navíc, ale rozhodně tady nehodlám zastupovat Českou justici, nebo jakékoliv ministerstvo... pokud máš problém a to Ty určitě máš tak ho řeš jinde. Mě třeba posílali na lampárnu, tam se toho vyřešilo vždycky dost ;-)
Víš, mě život naučil se o sebe postarat a že budoucnost máš jen ve svých rukou. Svoje blbý rozhodnutí svalovat na jiné je podle mě dost alibistické :-(  a svědčí to pouze o Tvé nevyzrálosti. Já byla ve válce a věděla jsem že tam můžu umřít, ale jít do toho bylo jen moje rozhodnutí a nikoho jiného... Ty jsi podepsala souhlas k operaci a věděla jsi jaké to nese rizika, také pouze a jen Tvoje rozhodnutí...
Toliko k Tobě... bohužel jsi urychlila můj proces samostudia a ode dneška už všechny moje články budou moderované... Tebe a Tvoje další nicky tady nechci, příspěvky budu nemilosrdně MAZAT !!! :-P
Hezký den a celý zbytek života... PA ;-)

12 holkasezničenýmživotem holkasezničenýmživotem | 30. prosince 2016 v 8:35

[11]:Jaký blbý rozhodnutí? to, že je lékařům jedno jak žena vypadá, není moje rozhodnotí.

Ale právě kvůli chlapům, k terým envadí, že vypadají jako chlapi a strkají sí dámský oblečení, šminky na mužský tělo a tetelí se při tom blahem.

Takhle to popisují lékaři v knížce:

"transsexuálové mají autolásku, převlečeou se do dámskýho a masturbují nad sebou samým při pohledu do zrcadlo, vrzšuje je dámský"

copak toto bude dělat žena? těžko. Vypadat jako chlap a vychutnávat si převlíkání si může jen chlap transvestita.

Jen je někdo podpoří v iluzi, že jsou ženy.

13 Radka Radka | Web | 31. prosince 2016 v 16:50

Omlouvám se, ale tohle jsem musela zveřejnit... větší blbost jsem ještě neslyšela :-D
A tím definitivně končím s holkou která nehne prstíčke aby holka byla i s dalšími anti TS ;-)
Pa...

14 TS Ženská. TS Ženská. | 31. prosince 2016 v 18:38

[13]: proboha proč tady to pako které evidentně bojuje proti TS MTF necháváš.
je to jasnej anti trans.

Žena která se obléká jako žena je transvestita.
podle toho nemocného člověka každá ženská co nemá zcela dokonalou postavu modelky se nesmí oblékat jako žena, a jak se má oblékat, jako chlap :-D to může vyhovovat tak akorát jemu / nepíšu jí, protože ho beru pouze jako člověka, žena to ale nejspíš nebude/. ;-)
Žena nebude tvrdit že ženy se nesmí oblékat žensky.
bože to je taková blbost :D  :D juj.

15 TS Ženská. TS Ženská. | 31. prosince 2016 v 23:17

nevím ale pořád mi nad tím zůstává rozum stát.
žena co nevypadá dost jako žena / pro koho, kdo to rozhoduje, ta osůbka, to těžko/ nebo pokud TS nevypadá jako miss world, nebo kdy už to má povolené.
ženy se snad odjakživa oblékaly jako ženy, pokud nemá štíhlou postavu nevezme si upnuté šaty, pokud nemá hezké nohy nevezme si mini sukni. ale proč by se proboha měla oblékat do pánského. to je úchylka, to už zavání transvestitizmem.

žena je žena a hotovo, krásná či méně krásná, pořád je to ženská. Každá snad ví jak se má oblékat, každá je dospělá a každá normální ženská snad ví co si může dovolit.

´´copak toto bude dělat žena´´ A co, žena se obléká žensky tak je to úchylné,
úchylný je spíš Člověk co chodí jako kluk a diví se že ho mají za kluka, a za koho ho mají mít. možná úchylná snaha vypadat jako FTM v půlce přeměny / nezmapované vody, ale úchylky lidí jsou různé/

ne nad tímhle se vážně nemá cenu pozastavovat, lékaře to chce jistě, s tím souhlasím a pořádnou léčbu taky. ;-)

nejúchylnější je asi to, lézt po všech blozích, pořád se vrtat v druhých co kdo může či nemůže a pořád dávat odkazy jak všichni vypadají blbě.
to je fakt už úchylka k léčení.
a hlavně to dělat u holek co teprve přeměnu začínají a vždycky se vydávat za někoho jiného, to normální vážně není, to je třeba léčit. :-!  ???

16 Miriam Miriam | Web | 31. prosince 2016 v 23:22

[13]: Ano... tento konec jsem již na blogu udělala též... je to jako dostávat e-maily od jentakovyemail... je to v podstatě taková "maturita" nebo ostřeji "ztráta blogového panenství" TS holek... :-)

Ale pozor... dotyčná/ý mě navedl/a na jednu věc, která se opravdu může stát... dokonce na FB takový případ je... čas od času se opravdu stane, že transvestita nebo člověk s jiným "problémem" dojde až k "úplné" přeměně... tady se musí každý/každá podívat do svého svědomí a uvědomit si to, co je všeobecně známo a i já jsem to nedávno na svém blogu u článku o potravinových doplňcích psala...
a to, že: "každý/á je zodpovědný/á jen sám/sama za sebe a účty budeme skládat jen samy/i sobě..."

17 Radka Radka | 1. ledna 2017 v 12:12

Moc se omlouvám, ale dát jsem to sem musela, dost mě to dopálilo... tak jsem se jen chtěla podělit ;-) Ale slibuju že už to neudělám :-)
Tenhle blog jsem opravdu primárně založila pro sebe a mě podobné optimismem prosáklé sluníčkářky :-D Nechci a nebudu se tady hádat s kýmkoliv o tom co funguje a co ne, zaprvé nejsem odborník a za druhé je to stejně jen o psychice... Podle mě je HRT jen jedním z mnoha stavebních kamenů celé proměny. Jelikož já HRT nemohu moc ovlivnit, soustředím se na to co ovlivnit mohu... chování, vystupování, životospráva, soudnost a v neposlední řadě psychickou pohodu ;-)
Hodně jsem o tom přemýšlela a popravdě dost čerpám ze zkušeností Andrejky. Budu se držet toho co mi řeknou odborníci a sama pro ten svůj sen udělám maximum. Nemám přemrštěná očekávání a stojím nohama na zemi...
Tak to by bylo asi vše ke všem těm anti TS na mém blogu... Nechci vás tady tak mi nepište, nemá to cenu jak vidíte :-D
Zatím pa ;-)

18 TS Ženská. TS Ženská. | 1. ledna 2017 v 15:29

[16]: na to tě nemusel navádět tenhle člověk, těch případů je víc, že člověk s TV či podobným problémem podstupuje či podstoupil přeměnu. ony jsou dva tábory + třetí.
TV co v průběhu přeměny nebo i po ní, přijde na to že není TS a přeruší léčbu.

TV co to možná o sobě ví, možná ne, každopádně přeměnu podstoupí a i tak jí to vyhovuje / tam možná i částečně opravdu TS je/

a potom skutečná TS, která zjistí že ani po dlouhé době neprochází a nejspíš procházet nebude / prostě určité dispozice být musí bohužel/ a přeměnu přeruší, než aby se celý život plácala jako ryborak. ´´ o takové sice nevím, ale protože vím že toho některé litují že do toho šly, je to logické řešení takového problému, pokud už není pozdě´´

každopádně, jen blbka může udělat tak vážné životní rozhodnutí, jít do přeměny a pořádně to nezvážit a nepromyslet kým skutečně je, kým se cítí být, a co přeměna přinese a zda tak bude skutečně spokojená, netuším jak může jít TV do přeměny a až po čase zjistit že není TS. O_O

19 TS Ženská. TS Ženská. | 1. ledna 2017 v 15:56

ještě tu doplním pro Anti trans.
TS je problém těla, tedy žena se narodí s mužským tělem, za to jak se která žena narodí, Žádná nemůže a neovlivní to, cis či TS, nejsou všechny modelky a přesto to jsou ženy.
i ošklivá žena je v mysli normální ženská, jako která koly jiná.

bez rozdílu jak krásná se která narodí, každá žena se chce líbit a převážná většina se o to snaží i když pracuje s tím co jí nadělila příroda a u TS i dopomohly lékaři a vždy to nemusí být takové jaká by chtěla / která ženská by nechtěla být hezčí/

odsuzovat ženu za to že se obléká jako žena / bez ohledu na to co má od přírody/ pokud se snaží oblékat vkusně a hezky jak nejlépe to dovede, A nazývat takovou ženu Transvestitou, to může jen blbec co TS neviděl ani z jedoucího vlaku natož aby TS byl.
:-x ,
takové stupidní řeči nesnáším, srážet něčí sebevědomí aby se zrovna jí ulevilo. to je ubohost, posmívat se druhým za to jak vypadají, fuj.

konečně už může ukázat svou fotku, taky se rády zasmějeme. ;-)

20 Miriam Miriam | 1. ledna 2017 v 18:05

[18]: Jestli TV dokáže zjistit, že není TS? nevím... lidé jsou různí...

A ohledně promýšlení máš pravdu... Já vždycky raději 400krát měřím a až pak řežu... a možná by tohle prospělo i jiným... pak bychom tu pořád nemusely poslouchat, jak je všechno špatně...

21 TS Ženská. TS Ženská. | 1. ledna 2017 v 19:08

[20]: pokud to takový člověk zjistit nedokáže, těžko o něm můžeš číst na FB. a bude asi v přeměně a po ní spokojený.
pokud začne přemýšlet že udělal chybu, asi na to přišel, ne. ;-)

a je dost lidí co se převlékají a občas vystupují jako opačné pohlaví, a o přeměně rozhodně nepřemýšlí ani do budoucna, že jim to vyhovuje tak jak je.

tihle si o sobě asi nemyslí že jsou TS, nebo myslíš že ano. ;-)

a ti co se nevyznají ani sami v sobě, to je smutné když člověk sám neví jak se cítí a jakým pohlavím uvnitř je, kdo jiný to má vědět. 8-O

22 Zuzi Zuzi | 2. ledna 2017 v 2:26

TV dokáže zjistit, že není TS. Když bude vypadat jako žena. Jinak to nepozná.

23 TS Ženská. TS Ženská. | 2. ledna 2017 v 17:10

[22]: to je ale blbost, TV nebude vyhovovat už jen žít trvale jako žena, je to jen občasné nutkání být ženou a potom se vrátit zpět k původnímu. ;-) TV se necítí být ženou, má jen nutkání se občas za ženu převléci, ale sém se jako žena nevnímá.

a ani nemá potřebu být ženou zcela a trvale. vyhovuje mu to občasné převlečení. ;-)

24 Zuzi Zuzi | 3. ledna 2017 v 9:49

Možná TV není přímo binární identita mužská. A co to je žít jako žena? když nevypadá jako žena, tak žije jako muž. Oblečení v tomto nehraje roli.

25 Zuzi Zuzi | 3. ledna 2017 v 12:07

A nevím jaký mají pocity TV. Můžou být TV, kterým vyhovuje pořád být v dámském oblečení. četla jsem pdfko z kanady a i takovím lékaři dávají rady a že se nemusejí být takhel vystupovat a můžou. u nás je to jen ,ale jen pro ženy a muže. TV se nikdo moc nevěnuje.

26 Zuzi Zuzi | 3. ledna 2017 v 16:45

*bát takhle vystupovat. Ono na tom nic v dnešní době není a může TV muž veřejně vystupovat v dámským, dnešní společnost to bere.

27 TS Ženská. TS Ženská. | 3. ledna 2017 v 17:26

zuzi zuzi,pardon Tgcz, ty jsi nepochopila z komentáře že to zkoušíš zbytečně, tvé názory, tedy názory Tgcz, se prostě nezapřou, jsi jedinečná, to opravdu ano. ;-)

28 Miriam Miriam | 3. ledna 2017 v 21:26

[27]: Taky jsem si říkala... :-)

29 TS Ženská. TS Ženská. | 4. ledna 2017 v 0:12

[28]: to víš že ano, hned po prvním komentáři. ;-)  :-D

30 TS Ženská. TS Ženská. | 4. ledna 2017 v 0:14

[26]: to já nevím, nemám jak posoudit, ale ty se můžeš podělit o zkušenosti, ale podle nich nejspíš společnost moc nebere ;-)

31 Tereza Tereza | Web | 31. ledna 2017 v 12:44

Ráďo, jsem moc ráda, že jsi začala psát blog a moc Ti fandím.
Přeji Ti, ať dojdeš za svým štěstím, které si zasloužíš a taky hodně síly. Všichni nejsme na stejné lodi (ač by se mohlo zdát, že nás ta jedna věc všechny spojuje), tak ať Tě tu moc někteří komentující neničí :)

32 Radka Radka | Web | 31. ledna 2017 v 12:57

[31]: Terko díky moc. Vynasnažím se vytrvat ;-)
A neboj, na to aby mě zničili oni fakt nemají :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama