Květen 2017

Jen tak, aby se neřeklo...

6. května 2017 v 18:20 | Radka
Ahoj holky...

Venku leje jako z konve a já se snažím vypotit pár řádků. Když tak koukám zpět, tak musím říct, že ten čas strašně letí.
Není to dávno, kdy jsem si uvědomila sama sebe a že tak už dál žít nejde. Proto jsem se rozhodla svůj život radikálně změnit. První návštěvu u Hanky jsem měla v únoru tohoto roku, poté kdy jsem se k ní v listopadu loňského roku objednala.
Je začátek května a já mám za sebou všechna nutná vyšetření pro rozhodnutí k zahájení HRT. Je to přesně tak jak psaly všechny holky, které už jsou v tranzici dál. Zahájení HRT vnímám jako zásadní zlom a počátek něčeho děsně krásného. Tímto okamžikem se mi začne plnit můj dětský sen, sen o tom že mi vrátí moje tělo a můj život. Život ve kterém už nebudu muset nikomu dokazovat jakej jsem drsnej chlap a co všechno ještě zvládnu.
Ano, čeká mě ještě spousta problémů spojených s tranzicí. Změna hlasu, změna postavy a váhy, změna šatníku a zřejmě i změna práce. Doufám že nebudu muset měnit i bydliště, ale i to přežiju... A víte co? Já se na to všechno kupodivu těším a vnímám to všechno jako daň za splnění mého snu. Také bych si už konečně přála žít svůj život ženy...

Jak jsem se zmínila v úvodu, Hanka mi poslala vyjádření prof. Weisse. Už jsem byla trochu nervozní, ale dopadlo to vcelku dobře, prošla jsem se ctí... Nebudu citovat celý posudek nezávislého psychologa, protože by to vypadalo že se chlubím :-) Jediné co dám do světa je to, že nemá námitek proti zahájení hormonální terapie. Takže jestli vše půjde tak jak bylo slíbeno měla bych mít od středy hormony.

Musím sem dát jen takovou maličkou vsuvku...

Tores nemluví za mě !!!

To jen aby bylo jasno... Už i moje žena došla k závěru že ten člověk se zbláznil ( a to ho ze začátku obdivovala ) a nebo je to celé o zviditelnění vlastní firmy :-) A tolik asi k Tereze, nebo jak si říká... Nemám ráda když se někdo jmenuje do funkce mluvčího všech aniž by o to ti ostatní stáli... Myslím že to už tu bylo a jak to nakonec dopadlo :-)

Asi budu pomalu končit, protože nějak nevím co psát dál... Jo, začala jsem držet dietu tak mi držte palce. V úterý jsem začala s proteinovou dietou tak po nějakém čase to zkusím zrekapitulovat, aby třeba ostatní věděli čemu se vyhnout :-) Prozatím jsem dala dolu čtyři kila, ale mám nějak málo energie...

Tak zatím se mějte a nashle v lepších časech ;-)

Radka