Červen 2017

40 dní a nocí na HRT :-)

21. června 2017 v 15:28 | Ráďa
Ahoj všichni kdož občas vlezete na můj blog ;-)

Bylo by hezké jednoho dne usnout a druhý den se probudit o třicet kilo lehčí, s prsama tak velikosti C, dlouhými blond vlásky a nohou velikosti 38 :-) Bohužel to tak v životě nefunguje a všechno si musíme tak nějak protrpět a prožít...

Dneska bych ráda napsala pár řádků o tom jak pokračuje moje cesta k vysněnému cíli a co všechno jsem od minula prožila ;-)

Takže včera to bylo přesně 40 dní od zahájení hormonální terapie... Zhruba po 14 dnech mi začala být v noci šílená zima i když jsem si vzala ponožky, pyžamo a dvě deky. Nic nepomohlo. Klepala jsem se do rána jako drahej pes :-) Po pár dnech to přešlo a teď už to mám jen zřídka.
Asi po 30 dnech mě začaly bolet prsa a neuvěřitelně se ozvaly bradavky :-) Jsou strašně citlivé a proto jsem začala hledat nějakou podprsenku... PROBLÉM :-) V mé velikosti prostě košíček A neexistuje :-) A tak po obchodní anabázi jsem zvolila cestu nejmenšího odporu. Na Ukrajině, kde teď mimochodem jsem, jsem koupila podprsenku Push up velikosti 85 B s tím, že doma tam dám dozadu rozšiřující nástavec. A podržte se, cena podprsenky u nás běžně přes 600,- na Ukrajině 136,- Kč :-) Heč :-)

No, jinak dál pokračuji v dietě. Shodila jsem už 14 kg, vážím 92 kg po 7 týdnech... Musím poznamenat, že kila jdou dolů už pomalinku a zvolna, ale v centimetrech je ta změna víc markantní ;-) Doufám, že až se s některými z vás uvidím u Hanky na sezení, že mě ani nepoznáte :-)

Děvčata, mějte se zatím moc krásně a držme si navzájem palce, ono to půjde vše lépe ;-)

Pa, Radka ;-)

Hormony a jiné události :-)

4. června 2017 v 13:19 | Ráďa
Ahojte lidi...

Když tak sleduji Niki jak píše jako divá, tak se musím trochu stydět :-) Nějak jsem si toho naložila docela dost a tak jsem neměla ani chuť ani náladu něco sem psát... Ano ani mě se nyvyhýbají černé dny s ještě černějšími myšlenkami, ale to bych nebyla já, abych tyhle období nepřekonala a opět se vrátila ke svému růžovému vidění světa :-)

Ráda bych vám přiblížila to co prožívám a budu se snažit být optimistická ;-)

Tak za prvé, už měsíc držím dietu a mám dole 11 kg, ale je to boj. Povedlo se mi před třemi týdny zablokovat krční páteř a tak válčím i s tímto úporně bolestivým zraněním... Jelikož mám vyhřezlou ploténku na krční páteři tak si myslím, že došlo opět k nějakému posunu a opět to tlačí na míchu. Budu se muset objednat na neurologii, snad mi řeknou více. No a celé je to zřejmě důsledek velkého váhového úbytku, kde i na krku zmizel tuk, který podpíral hlavu :-)

No, a za druhé, už 25 dní jsem na hormonech a jediný postřeh mám takový, že už asi týden je mi v noci děsná zima :-) Jinak žádné změny... Prsa nerostou i když je poctivě zalévám, prosím i přemlouvám :-) Já vím, ještě je brzy... Jo a vypadá to, že se mi vzpamatovaly vlasy které už vypadaly na to jako že už neporostou... takže pomaličku zarůstá pleš, ale fakt strašně pomaličku ;-)

Jinak žiju jak se dá... v práci pořád stejné a zřejmě se to nezmění dokud nezměním místo. Doma jsem naštěstí ještě chvilku sama a tak mám čas hlavně na sebe i když toho moc nedávám kvůli té bolesti krční páteře... Učím se make-up, sháním ženské věci a připravuji svůj šatník na přechod mezi dvěma světy :-)

Ještě přiložím aktuální foto po dietě :-) Buďte tolerantní prosím, ještě stále jsem neskončila, potřebuji sundat ještě 20 kg... :-)


Tolik zatím o mě... Jakmile budu mít další změny a nebo poznatky tak se opět ozvu... Moc se omlouvám těm, které zklamu svým psaním... nejsem spisovatelka :-) Ale snažím se ;-)

Zatím pa, snad opět za měsíc...

Radka