100 dní na HRT... téměř :-)

12. srpna 2017 v 22:38 | Radka
Uplynula už dost dlouhá doba, kdy jsem psala naposledy.
Omlouvám se všem kdož si čtou ty řádky co tu zanechávám, ale vážně, při tom všem co jsem nucena řešit moc nestíhám. A taky se toho z pohledu mé osoby a změn na mém těle a duši neděje až tolik, aby to stálo za nějaký článek ;-)

Takže když to shrnu, prsa bolí a už je i vidět, že rostou... Občas mě rozhodí kdejaká blbost, takže je znát že hormony působí :-) Občas se také podle mínění jednoho mého kolegy chovám jako hysterka a není radno mě rozčílit... Každopádně už nejsem tak klidná jako dřív. Také mám díky hormonům návaly horka a zimy. Takže třeba v noci se klepu jako osika, ale zároveň jsem mokrá jako myš...

Postupně doplňuji ženský šatník, ale je to těžké, všechno stojí peníze a potřebuji toho opravdu hodně. Podprsenky zatím kupuji hlavně sportovní, protože jen bůh ví jak velká mi narostou a při těch cenách nemá moc smysl kupovat jich hodně... Mám jednu push-upku a mraky sportovních... Prozatím řeším problém chození v unisex oblečení, jelikož v práci ještě vystupuji v mužské roli, ale zároveň už potřebuji podprsenku, protože musím mít prsa chráněná. Jsou dost citlivé bradavky a bez podprsenky bych se asi zbláznila, no a díky tomu na mě občas někdo zůstane civět. Chlap v podprdě totiž není k vidění denně :-)
Kalhotky kupuji stahovací, ale i když se hodně snažím tak je vždy poznat, že tam něco přečnívá :-) I proto se teď snažím nakupovat tuniky, šaty i trička dlouhá minimálně do půl stehen. Asi v deseti obchodech tady u nás už vědí co řeším a kupodivu je to moc nerozhodilo... Holt doba pokročila a lidi jsou víc informovaní než tomu bylo za mých malých časů :-)
Jedna dobrá kamarádka mi darovala kalhoty a trička a nějaké sportovní oblečení takže teď mám víc džínsů než jsem měla jako chlap... Mimochodem, je to moje budoucí kadeřnice, která se v sočasné době věnuje jen mému obočí, protože vlasů prozatím moc nemám... Ale už šetřím :-)

Jelikož se situace u mě v práci změnila k horšímu rozhodla jsem se něco s tím udělat a podala jsem si žádost o změnu pracovní pozice. Kupodivu mi bylo vyhověno a od září nastupuji do kurzu řidičů a řidiček autobusů MHD. A tak po vzoru Jaroslavy Brokešové ( kdo nemáte tušení o koho jde, najděte si jí na FB, nebo i jinde v digi prostoru ) jdu do provozu, vozit nevděčné cestující po městě :-) Postupně bych si ráda dodělala papíry i na tramvaj a jezdila s obojím. Každopádně se mi na této pozici bude lépe snášet tranzice, budu za volantem a těm za mnou bude v podstatě jedno kdo je veze, hlavně že je veze :-)
Jinak k tomuto kroku jsem se rozhodla i kvůli tomu, že nebyla akceptována moje žádost o soukromí při převlékání a sprchování ve společných šatnách a sprchách. Můj šéf je hulvát a homofob a tak mě donutil řešit můj problém s identitou radikálněji než jsem chtěla. I když jsem si myslela že jsem tvrďačka a že mě nic moc nerozhází, tak ten blbec mě dohnal až k slzám a to tedy nepřiznávám moc ráda... Bohužel se ale s takovými lidmi budeme potýkat všechny a všude. A že jich stále je :-(
No, a s tím vším souvisí i to, že s nástupem do kurzu odhazuji pánské svršky a od toho okamžiku už budu vystupovat pouze v ženském a to všude a za všech okolností. Už teď se občas osmělím a jdu se projít ven v dámském, posedět s kámoškou u kafe a pokecat o životě. A víte co? Už teď si mě nikdo nevšímá, nikdo nečučí a tak... Jsem prostě nenápadná skoro padesátka :-)

Abych se taky pochlubila s úspěchy, mám za sebou první návštěvu kosmetického ústavu a s tím související laserové depilace obličeje. Vousy musí pryč... Jedno sezení jsem ukecala na necelé tři tisíce z původní pěti tisíc. Dle mínění kožní lékařky, která má patronát nad tím kosmeťákem mě čeká deset až dvacet sezení. Vše záleží na urputnosti mých vousů.
Až vám bude někdo tvrdit že to nebolí tak mu nevěřte. Já myslela že u toho umřu. Bulela jsem ještě půl hodiny po zákroku. Je to jako by se vám do pokožky obličeje zabodávalo tisíce jehliček. Děsná pakárna, ale musím říct, že už po prvním zákroku mi porost vousů prořídl. To celé se bude opakovat každé čyři týdny. Teda, co my holky musíme všechno podstoupit na cestě ke splnění toho krásného snu, o tom se tzv. normálním lidem ani nezdá...

Také musím zmínit pokračování diety. Ze 106 kg živé váhy se mi od začátku května do dnešního dne povedlo shodit na 88 kg. Bohužel kvůli péči o mou nemocnou ženu se mi k tomu nedaří moc cvičit a běhat. Ale snad to časem nějak vypilujeme a najdu čas i na to... Držte mi palce, ráda bych sundala ještě 15 kg :-)

Musím tady v mém článku věnovat pár řádků těm z nás které mají čerstvě po operaci pohlaví (SRS). Ráda bych jim popřála vše nej v jejich novém ženském životě a zároveň co nejméně komplikací při hojení a následné vaginoplastice ;-) A tady narážím na problém některých z nás... Já konkrétně si nedokážu představit tranzici bez operace pohlaví. Neumím si představit, že bych měla být ženou s penisem. Až jsem se při té představě opupínkovala :-) Ale to jsem asi šťouchla do některých spících agentů antitrans komunity a to bych vážně nerada, takže to berte jen jako poznámku pod čarou :-)

No nic, pro dnešek asi vše, postupně budu doplňovat všechno co jsem zapomněla zmínit.

Držme si palce na naší trnité cestě a ať se nám všem vyhýbají idioti a jiní škodící elementové ;-)

Pa, Radka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TS Ženská. TS Ženská. | 13. srpna 2017 v 0:14 | Reagovat

Radko pokud ti můžu poradit najdi jiné laserové studio.
Chodíš ke zlodějům.
Já chodím na polikliniku a první čtyři návštěvy byly po 1800kč, od čtvrté návštěvy platím polovic, tedy 900kč.
Trošku rozdíl ;-)

A přeji ti aby se ti na tvé nové pracovní pozici dobře pracovalo a spousty milých lidiček.

2 Radka Radka | Web | 13. srpna 2017 v 7:13 | Reagovat

Luci, děkuji za přání ;-)
A co se týče ceny, mám to porovnané s okolím a tady je to bohužel nejlevnější :-( Tady u nás máme pražské ceny... Jinak každé páté sezení je zdarma :-D
Uvidím kolik toho bude potřeba ;-)
Pa ;-)

3 Niki Niki | 13. srpna 2017 v 10:59 | Reagovat

Ahoj Ráďo, no vida...a máme tady dlouhý a pěkný článek.

Někdo píše více, někdo méně, někdo má méně starostí, někdo více...důležité je ale to, že vůbec píšeme. Píšeme o svém životě, o svých pocitech a o svých starostech a asi to pomáhá nejen nám samotným, ale v něčem třeba i dalším holkám které to čtou. :-)

Takže v práci se to takhle vyhrotilo? Je to smutné, ale bohužel i takové věci nás potkávají. Je skoro jedno kam odejdeš, hlavně abys tam byla spokojená a měla dost penízků na zabezpečení rodiny.

Přeji ti Ráďo na tvé další cestě co nejméně překážek a co nejvíce slunečných a pohodových dní. A také gratuluji k té váze! Pa

4 Radka Radka | Web | 13. srpna 2017 v 11:23 | Reagovat

[3]: Děkuji za podporu a za kompliment ;-)
Na nové pozici budu mít přibližně stejné peníze jako mám teď, ale z mého pohledu to bude klidnější práce ;-)
Jinak se budu snažit postupně přidávat další postřehy z mého života... Vím že to někomu může pomoct, stejně jako mě pomohlo čtení jiných blogů v mém začátku hledání sama sebe ;-)
Zatím pa a měj se moc krásně ;-)

5 Vlaďka Vlaďka | 13. srpna 2017 v 19:01 | Reagovat

Ahoj, Radko, to v té práci mě mrzí, no mě taky nedávno jedna věc v mé práci úplně zvedla ze židle. Nevím, kde se to v těch lidech bere. :-(  Doufám, že v nové pozici Ti to bude šlapat lépe. U nás je jedna cis řidička autobusu. ;-)

[1]: To nepiš ani ve srandě. Já kdysi ať jsem hledala, jak chtěla, levnější laser pod 3 000 jsem nikde nenašla. Dokonce i Zlín, který mám blíž než Brno, byl dražší, tak jsem nakonec zvolila to Brno.

6 Radka Radka | Web | 13. srpna 2017 v 19:23 | Reagovat

[5]: Vladi děkuji, doufám že to bude fajn. Tady jezdí s autobusem i tramvají mraky cis žen, tak doufám že se mezi nimi ztratím :-) Oni moc neplatí a tak to pro chlapy není moc lukrativní zaměstnání a i proto přibývá žen v dopravě :-)
Bohužel se s diskriminací, nebo skrytou nenávistí setkáme opravdu všechny... Sousedka, která taky moc nepobrala proč to dělám prohlásila: " A cos čekala?" No, rozhodně jsem nečekala takhle rafinovanou formu šikany :-D
Jenže ono se s tím dá opravdu dost špatně bojovat. Jediné co jsem mohla bylo pracovat tak, aby na mě neměl nadřízený žádný pracovněprávní argument ;-) A postavit se mu zpříma ;-)
Každopádně jsem z tohoto duelu vyšla jako morální vítěz a i ti slušní u nás v podniku se postavili za mě ;-)
Já si myslím, že to půjde, jen se tomu jedna nesmí poddat a nevzdávat to :-)

7 TS Ženská. TS Ženská. | 14. srpna 2017 v 8:55 | Reagovat

[5]: no to mi povídej, takové ceny.
to jsou ale lumpi. :-?

tak já tedy levnější našla ;-)

ale je fakt že to je vlastně ceník pro cis ženy, já jim tam nečekaně zabloudila :-D
ženu až s takovým problémem nečekali, ale to je zase jejich problém.

8 Radka Radka | Web | 14. srpna 2017 v 11:46 | Reagovat

[7]: Luci, já mám taky ceník pro cis ženy... jiný ceník tam nemají... tu slevu jsem ukecala právě proto, že oproti cis ženám mě těch sezení čeká o mnoho víc ;-)

9 Libuška Libuška | E-mail | Web | 14. srpna 2017 v 13:49 | Reagovat

Ahojky Radko, já jsem chodila do MEDIKHAUS na Vinohradech v Praze, ale jsou i v Brně,zaplatila jsem 4 tisíce za 4 návštěvy, mají slevové kupony.No jehlu jsem našla v Ženských domovech, ale laser mají taky. Levnější jehlu jsem bohužel nenašla 1700 za hodinu je docela hodně.
Papapa :-)

10 TS Ženská. TS Ženská. | 14. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

[8]: :-D
je to myšleno trošku jinak.
ty možná nejsi první TS co tam chodí a to víš že oni zjistí že je toho více, více práce, a ten ceník můžou pro jistotu trochu poupravit, / pro příště, co kdyby přišla další/.
což je z jejich strany pochopitelné.

mě vlastně dělají i místa, která v tom ceníku prostě nejsou.
mají jen, pod nosem 800, brada 1000.
tváře, krk, atd, v tom ceníku prostě nejsou, nepočítalo se s tím.

no nic, to já jen že i tohle může ovlivnit tu cenu. jen spekuluju o tom značném cenovém rozdílu.

11 TS Ženská. TS Ženská. | 14. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

[8]: :-D
je to myšleno trošku jinak.
ty možná nejsi první TS co tam chodí a to víš že oni zjistí že je toho více, více práce, a ten ceník můžou pro jistotu trochu poupravit, / pro příště, co kdyby přišla další/.
což je z jejich strany pochopitelné.

mě vlastně dělají i místa, která v tom ceníku prostě nejsou.
mají jen, pod nosem 800, brada 1000.
tváře, krk, atd, v tom ceníku prostě nejsou, nepočítalo se s tím.

no nic, to já jen že i tohle může ovlivnit tu cenu. jen spekuluju o tom značném cenovém rozdílu.

12 Vlaďka Vlaďka | 16. srpna 2017 v 21:36 | Reagovat

Radko, jak jsi zmínila tu kadeřnici... Já byla dnes u kadeřnice obarvit a ostříhat a byla tam taková starší zákaznice a jak mi kadeřnice umývala vlasy, tak ta paní na mě: Paní, vy máte tak krásné, zdravé, husté vlasy, já bych si je s vámi hned vyměnila. No já hned upozornila, že zase tak zdravé nejsou, že mi dost padají. :-)

13 Radka Radka | Web | 17. srpna 2017 v 12:13 | Reagovat

[9]: Libuško děkuji ;-)
O ženských domovech vím, ale tam se chystám až mi zůstanou jen ty bílé vousy... Na laser jsem domluvená tady tak to už měnit nechci.

Jinak Luci, jsou věci které bohužel neovlivním a ani se o to už nesnažím, je to většinou zbytečné, raději věnuji svůj čas a energii něčemu smysluplnějšímu ;-)

[12]: Vladi, Tvoje vlasy Ti fakt dost závidím :-) Já se bohužel ještě nějaký čas budu muset spokojit s parukami... Ale zase jak poznamenala s úsměvem jedna moje kámoška, tak já si budu moct chodit každý týden s jiným účesem a barvou :-D

14 Vlaďka Vlaďka | 17. srpna 2017 v 14:46 | Reagovat

[13]: Můžeš měnit podle oblečení, aby to ladilo. ;-) Ale já je opravdu nemám zas až takové, už jsem kdysi psala, že při větší délce mi slábnou, třepí se, mám to jak slámu.

15 Miriam Miriam | 17. srpna 2017 v 15:04 | Reagovat

[13]: No... tak já mám taky každý den jiný účes.. :-D

16 Jitka Jitka | 18. srpna 2017 v 15:03 | Reagovat

A když hormony nepusobi tak se zažívá transfobir,sociální vyloučení cely život.

Problém to není pro ty, co začalo ve 40,50 letech. Navíc dokonce netušili,že jsou ženy a žili plnohodnotný život muze.

Ale dost holek kolem 20let má díky přístupu lékařům, kteří neresi HRT zničeny život.

17 Jitka Jitka | 18. srpna 2017 v 15:07 | Reagovat

Jediný co dokážou TS staré řešit jsou vousy,ale že by jim vařil mužský obličej,mužské tělo. .to už ne.

Proto radím autorce článku řešit HRT, ten mužský obličej je šílený. A ono když vyřešis HRT,tak i s vousy nebudeš mít problém takovy.

18 Miriam Miriam | 18. srpna 2017 v 16:10 | Reagovat

Ty seš fakt sjetá, ne? Jak by asi mohla Radka "řešit" HRT?
Seber se a jdi už někam do prčic s těma věčnejma otravnejma komentářema...

19 Vlaďka Vlaďka | 18. srpna 2017 v 18:45 | Reagovat

[16]: Jak víš, že netušily, že jsou ženy? Ony ti všechny popisovaly svůj životopis? :-|

20 Radka Radka | Web | 18. srpna 2017 v 19:09 | Reagovat

[17]: Milá zlatá, už jsem si myslela, že jsem mimo zájem takových jako Ty :-)
A ejhle, ono ne :-D
Už jsem psala asi před půl rokem, že sedět na prdeli a čekat až zabere kouzelná pilule je přístup pětiletého děcka... Takže neseď, nebreč, neosočuj a koukej se sebou taky něco dělat sama ;-)
Ono je jednoduché svádět vše na doktory a já nevím na koho ještě, pokud sama nejsem ochotná nic dělat tak se pak nemohu divit...
Co se týče věku, oproti nám starším máte vy mladší obrovskou výhodu - přístup k informacím :-? Narozdíl od Tebe já před tím že jsem divná a jiná utíkala celý život a rozhodně to nebylo o plnohodnotném životě chlapa... A když už mám tu možnost to konečně změnit tak už jí nepustím a udělám pro to víc než všechno, aby to dopadlo dobře... :-P
HRT Tě nespasí, musíš něco přidat a nebude to bez bolesti, s tím holt musíme všechny počítat... :-)
Čus Jituš, nebo jak se jmenuješ... Nebreč, bojuj !!!

21 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 0:06 | Reagovat

o vousech a účinku HRT na ně, tu mluví člověk, který podědil vousy nemít po svém otci.
je zajímavé že i CIS ženy chodí na laser kvůli problému s ochlupením v obličeji.
to co tu propaguje je prostě blud. hormony už vyrostlé vousy nevyřeší, to se všeobecně ví.

do třiceti žila jako girls, než začala řešit přeměnu, aha ;-) určitě ano.

je zvláštní že znám v průměru více holek  zhruba kolem pět a dvaceti, které si přeměnu rozmyslely a začali žít zase jako plnohodnotní kluci, než těch starších. to je jistě důkaz že ty mladé potřebují účinnější HRT, nebo spíš ještě nemají srovnané kdo vlastně jsou. ;-)
právě kvůli takovýmto mají sexuologové strach dávat silnější HRT, co když si to zase rozmyslí. kvůli těmto nerozhodným se na vše v přeměně tak dlouho čeká.

22 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 13:02 | Reagovat

Nevím, no...
Říkat, že kvůli mladším mají doktoři strach dávat silnější HRT, je asi stejná blbost, jako říkat, že slabá HRT je tu kvůli transvestitům... :-(

23 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 15:35 | Reagovat

[22]: a co jí chceš říct, když má tak stupid argumenty. já jen ukazuji že svést to jde na kohokoli.
všechno je to hloupost.

ale to nekonečné čekání než se vždy něco pohne o krok dál, je opravdu kvůli nerozhodným. ;-)

24 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 15:43 | Reagovat

a těch nerozhodných co to ještě nemají úplně srovnané, kým vlastně jsou,
jsou opravdu 30 a méně. ;-)

takže, svádět něco na starší.
nevím, já bych se v tom nepitvala. 8-)

25 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 15:43 | Reagovat

[23]: Já bych tady volila asi rozumný přístup...
Prostě bych těm lidem dala IQ test, a kdyby měli alespoň nadprůměrné IQ, tak bych jim klidně dala rovnou HRT... (samozřejmě až po ENDO...)

26 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 15:50 | Reagovat

[25]: to nemá s inteligencí moc společného.
pokud není člověk vyloženě blb.

uklízečka může být jako člověk daleko vyrovnanější a mít daleko jasněji v tom kým je a co opravdu chce,
něž třeba doktorka navštěvující psychiatra.

to jak je člověk sám se sebou vyrovnaný, opravdu nemusí jít ruku v ruce s IQ.

27 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 15:51 | Reagovat

[24]: A svádět něco na starší je asi stejně dobré jako to svádět na mladší...

28 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 15:53 | Reagovat

[27]: když myslíš.

29 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 15:53 | Reagovat

[26]:
Ruku v ruce to s tím jít nemusí, nicméně vyšší IQ zde funguje jako určitá garance sebeuvědomění...

30 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 15:58 | Reagovat

[29]: ale kdepak. chceš říct že nadprůměrně inteligentní člověk nemá psychické problémy a má v sobě vždy zcela jasno, a je naprosto vyrovnaný sám se sebou.

31 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 16:02 | Reagovat

[29]: chceš to dát jako záruku jistoty a jiné tím diskriminovat. vezmeš si to na triko.

32 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

tím by jsi řekla že podprůměrně inteligentní člověk nemá takový nárok na to žít konečně štastný a spokojený život jako ten nadprůměrně inteligentní.

a to si snad nemyslíš. ;-)

33 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 16:24 | Reagovat

[30]:

[31]:

[32]: Tohle není o diskriminacích ani psychických problémech...
U lékaře se IQ zkoumá právě kvůli tomu, že podprůměrně inteligentní lidé nemusí vědět, co chtějí...
Člověk s vyšším IQ jde k lékaři zpravidla ve chvíli, kdy už ví, co chce...
Lidé s nižším IQ to vědět nemusejí nebo mohou mít nereálná očekávání...

34 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 16:43 | Reagovat

[33]: pokud za tohle dáš ruku do ohně, bojím že se spálíš.

nemluvím o lidech kteří mají velmi nízké IQ, prostě jsou na tom mentálně špatně.
ale ani to není záruka.

tudíž, všechny co doposud přerušily přeměnu, byly velmi podprůměrně inteligentní.

stojíš si za tím. ;-)

35 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 16:50 | Reagovat

[34]:
Spousta holek přeměnu přešila z jiných důvodů, než "že by si to rozmysleli"... Prostě jen přišlo něco o HODNĚ důležitějšího...
To ale nevypovídá nic o tom, že by nebyly ženami...

Jak jsem řekla; pokud by se ukázalo, že dotyčná má nadprůměrné IQ, dala bych jí klidně HRT hned... Inteligentní člověk si přece zjistí, co s ním mohou tyto preparáty udělat...

36 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

[35]: ale z jakého důvodu je přerušeno není podstatné, podstatné je že je léčba předčasně ukončena. ano rozmyslely si to, nedokončily. jak jinak to chceš proboha nazvat.

tedy sama připouštíš že IQ v tom roli doposud nehrálo.

takže o co se hádáš, IQ není záruka že si to holka nerozmyslí. ;-) chápeme.

neřešíme tu důvody, jestli umřel strýček, nebo se zamilovala, nebo našla dobrou práci, nebo zrovna foukal vítr.

nedokončila, předčasně ukončila 8-)

37 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 17:08 | Reagovat

mimochodem, málokterá aspon trochu inteligentní, veřejně přizná že  přišla na to že se tak úplně ženou necítila, a vlastně ji ten dřívější život seděl víc.

nebude za hloupou.

nejde jiné pádnější a přijatelnější důvody proč to udělala.
zdravotní, vztahové atd atd. ;-)

/ ne nemusí to platit vždy a někdy to tak opravdu být může, ale těch případů bude ve skutečnosti mnohem méně/

38 Miriam Miriam | 19. srpna 2017 v 17:21 | Reagovat

[37]:

[36]: Motáš jablka s hruškami a vyvozuješ z mých tvrzení závěry, které tam nepatří...

Shrnutí:

Nejprve jsi napsala, že lékaři nedávají účinnou HRT kvůli tomu, že si to někdo mladý může rozmyslet. Na to jsem Ti napsala, že je to argument na úrovni "HRT se dává neúčinná kvůli TVčkám"...

Lidem s nižší inteligencí bych přeměnu rozhodně neupírala. Nicméně bych je asi nechala prosít standardními vyšetřeními. Lidem s nadprůměrným IQ bych HRT dala hned.. A kdyby náhodou po čase přišli s tím, že si to rozmysleli, tak bych jim akorát řekla, že je to prostě jejich problém, protože inteligenci mají dost vysokou na to, aby si zjistili možné následky... (což u těch, kteří mají inteligenci nižší prostě neplatí...)

39 Radka Radka | Web | 19. srpna 2017 v 17:33 | Reagovat

Teda holky, vy jste se tady zase rozjely :-)
Jinak musím souhlasit s Miri, promiň Luci, ale chvilkama to opravdu vypadá že se hádáš jen proto, aby jsi se hádala ;-) Ale neber to nijak osobně, jen to tak vypadá pokud se do těch komentářů začteš jako nezúčastněná osoba ;-)

40 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 17:40 | Reagovat

[38]: nemotám nic.

to že si to převážně ´´rozmyslí´´ a důvody jsou putna, lidé do třiceti, je fakt.
prostě přeruší, ukončí.
mě osobně je to fuk, je to jejich věc, jejich život. mě je to ukradené.

a že jsi stejně usilovně neoponovala proti argumentům ´´Jitky ´´ že za to můžou ty starší. ;-)
protože, je to krávovina.

41 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 17:43 | Reagovat

[39]: dobře, dopřejte přeměnu jen lidem s IQ nad 180.

spokojené.

a nebo za to můžou ty starší.

proboha je mi to fuk.
proč já to tu vlastně řeším. O_O
páá

42 Radka Radka | Web | 19. srpna 2017 v 17:52 | Reagovat

[41]: Luci neurážej se hned ;-) Lidi jako Jituš si budou stejně mlít to samé pořád dokola bez ohledu na argumenty kterými jsou zasypány :-) S tím prostě nehneme... Ale nemá cenu se hádat ještě mezi sebou, vždyť pravda je stejně někde mezi ;-) A jelikož mluvíme o lidech a každá jsme originál, tak proto je paušalizování trochu mimo... Ono nic není tak jednoduché jak by se zdálo ;-)

43 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 17:54 | Reagovat

[38]: ano, protože přerušení přeměny z důvodu jiných, než že se méně cítí ženou,
je jistě mnohem pádnější důvod k ukončení.
to tu tedy tvrdíš.
netvrdíš.

takže tvrdíš že přeměnu přerušili lidé s nízkým IQ
netvrdíš.

tak co má IQ společného s přeměnou.
nic. očividně.

tak co se tu řeší.

44 TS Ženská. TS Ženská. | 19. srpna 2017 v 18:04 | Reagovat

[42]: jo omlouvám se že bráním ty starší, nebo ty s nižším IQ, nebo ty co se bojí jít na SRS a co já vím co ještě.

přeměnu udělejte pro VIP.

jsem zvědavá jak se všechny shodnou kdo to je. :D

45 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 10:54 | Reagovat

Když nebudu reagovat na to, že TS ženská občas po fórech šíří bludy a trhala by některým občanky s neutrálními jmény a sama je občas víc xenofóbní než někteří cis :D vyjádřím se.

Protože vyšší IQ sama mám a do mensa klubu by mne vzali, vím, jak zrovna tohle může být dvousečné a diskriminující. Zároveň je to zajímavé téma pro diskuzi.

Můj první comingout jsem měla ještě na základce, v rodině to dopadlo katastrofálně a já musela dalších pár let předstírat, že se nic nestalo. Někdo si svoje rozhodnutí rozmyslí kvůli tomu, že jeho přítelkyně má trojky prsa viz "zita" a někdo se prostě bojí. Strach z toho, co na to rodina, v práci, blízcí řeknou, jak to vůbec může dopadnout atd. je těžký a občas zažene do depresí. Znám holky, co v mužské roli žily poměrně dlouho jen kvůli tomu, aby měly velkou rodinu a děti a přeměnu jim manželka dovolila až po těch pěti dětech. Znám také holky, co po půl roce HRT skončily a pak zase po čase se k HRT vrátily. Všechny si myslím jsou dostatečně inteligentní na to, aby poznaly v jaké jsou situaci. Když se nebudeme přímo bavit o dementních lidech, ale o těch úplně běžných, tak míra deprese a frustrace z toho, že nemůžete být těmi, kým se cítíme se neodvíjí lineárně ani jinak od výše IQ. Dokonce ani míra šťastného a uspokojivého života není odvislá od toho, že člověk později vyjde jako transgender. Mnohdy může mít člověk s vyšším IQ nebo dokonce i s lepším sociálním postavením větší strach z toho, co se bude dít v přeměně. Zní to docela paradoxně, když zrovna my jsme ti, co po společnosti žádají toleranci a přitom až do přeměny tolerujeme to binární rozpoložení společnosti a každý ten práh přípustnosti má také postavený jinde. Každé z nás ten hrnec bouchne jindy a za jiných okolností si řekneme: A dost, budu ženská.

Tím jak jsme do této problematiky ponořené, chápeme, že gender je spíše škála od mužského vnímání po ženské než pouze hledání se v bipolaritě. Jestli je někdo bigender a má to občas tak a občas jinak nebo je někdo agender asexuál a pohlaví nepreferuje, do hlavy často neuvidí ani sám psycholog. Dokonce znám i pár šťastných asexuálek po přeměně, které by vlastně svou genderovou identitu nebo sexualitu ani řešit nemuseli, ale řešily. Proto je dobré, aby všichni sexuologové jako je HF měli podobný názor, že chtít a dobře vědět, co transsexualita v životě znamená, musí sám člověk a ne psycholog. Klást si různé podmínky, ať už jsou jakékoliv, pro dostupnost lékařské péče je z pohledu zainteresovaného člověka do problematiky diskriminační jednání.

Navíc člověk, který se bude utápět v depresích a bude slyšet od ostatních, tam nechoď jakmile nemáš IQ alespoň 120, protože tě budou ještě víc zkoumat, může k depresím ještě přidat. Někdy bych řekla, že to ti s průměrným IQ a jednodušším životem mají i v přeměně jednodušší.

Navíc bych to viděla i z toho optimistického hlediska, že vývoj nemocí a to včetně těch duševních, pokud se neléčí, pokaždé negativně působí na zdravotní stav člověka. Když se nemoc naopak začne léčit, začne se stav zlepšovat. Jenomže ani to u transsexuality neplatí, protože nemocí není ale pouze jen duševním nesouladem. Ze stejného důvodu jako se před lety vyškrtla homosexualita z evidence nemocí, se vyškrtne i transsexualita. Každý má svou sexualitu a identitu postavenou do nějaké škály a asi nic nezmůžete, že je těžké pro sexoulogy vás někam zařadit a podle toho určit hormonální substituci. Být transgender, brát hormony a podstoupit operaci je už tak závažné rozhodnutí v životě člověka, mnohdy i těžkou překážkou s negativní reakcí od okolí, že už to samo eliminuje ty lidi, kteří by to udělali jen tak z marnosti a výjimky akorát potvrzují pravidlo. Proto by sexuolog neměl zkoumat, co člověka k přeměně vede a neměl by být zároveň ve stresu z možné žaloby, že někoho špatně diagnostikoval a že je po půl roce člověk neplodný už jen z podstaty transsexuality. Pak by možná i ta lékařská péče mohla být zas o trošinku lepší a zároveň by to pomohlo destigmatizaci.

46 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 11:35 | Reagovat

[45]: ano, řekla ta co, holky bez operací nazývala shemale a tvrdila že holky to nejsou.

od takového xenofobniho člověka to beru. :-D

a množství hormonů nemá vliv na feminizaci :D

se omlouvám, ale tohle jsem si od BM odpustit nemohla :D

47 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 11:48 | Reagovat

[45]: jinak. dík že sdílíš podobný názor. ;-)

přeměna by měla být dostupná všem stejně, ve stejné rychlosti a ve stejné kvalitě.

je jen na konkrétním člověku jak se opravdu cítí a nikdo než on to nemůže vědět lépe.

i když jasně, výjimky jsou vždy a všude.

48 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 11:53 | Reagovat

[46]: Nerozčiluj se, ale kdyby množství hormonů mělo vliv na rychlost přeměny, tak už jsi dávno pěkná ženská a po operaci. To že si ve stavu s penisem libuješ nemusí být důvodem pro tvé neustálé invence vůči nám, co jsme SRS chtěly podstoupit a vůbec to nesouvisí s tím, co jsem zde psala. Každý, kdo kdy psal blog se s určitou slovní agresí od vás, co operace nechtějí setkal, takže obrázek o tom, proč nemusím některé lidi včetně tebe si každý může udělat sám. Moc ti ani nerozumím, jak chceš prokazovat svou ješitností a hádavostí někomu, že jsi žena jako každá jiná, když ten testosteron s tebou jen cloumá.

49 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 12:06 | Reagovat

[48]: zlatíčko moje, o tom jak vypadám se hádat nebudu, to posuzují muži ;-)

a už jsem to mnohokrát řekla že o mě víš úplné houby. tak se tu veřejně nezesměšnuj.

nepíšu ti to tedy úplně po lopatě.
milá zlatá, nejsem o nic méně žena než ty, opravdu o nic.

ani ten testosteron nemůžu mít o nic vyšší než ty, beruško.
už to chápeš. ;-)

nebo ti to ty mensa klube ještě pořád nedocvaklo.

já si tím nemusím honit na jiná TS triko tak jako ty.

tak se už přestan ztrapnovat :D

50 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 12:18 | Reagovat

[48]: A ještě jedno ti napíšu, myslela jsem že člověku s vyšším IQ to přece musí dojít, ale marně.

sama jistě dobře víš že vše vždy nezávisí jen na nás a od výše našeho chtění či cítění.

podle toho bych mohla tvrdit že svou dceru asi nemáš dostatečně ráda když ji nemáš ve své péči.

vím že to tak není, jen ti ukazuji že vše nemusí být jak vypadá a vše v našem životě nezáleží jen na nás, ty klacky můžou jít odjinud.

chytrému naznač a hloupého kopni.

omlouvám se za kopnutí tímto způsobem, ale jinak to s tebou nešlo. ;-)

51 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 12:24 | Reagovat

takže prosím, už o mě nešiř ty neustálé nesmysly, vážně nic o mě nevíš, a vedle tebe krásko se postavím klidně ;-)  :-)

nedělej se lepší ;-)

52 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 13:27 | Reagovat

[48]: vážně jsem nevěřila že potom vše co už jsem ti postupně naznačila a nebylo toho málo, budeš své nesmysly o mě, omílat pořád dál.

ale jsi super :-D, doufám že mě budeš bavit i nadále :-)

např tvé povyšování jak jsi lepší je prostě super, to mě baví. ;-)

tak jen tak dál. :-D
jsi nejlepší a nejvíc žena, jen nám to piš a neboj se toho :D máš na to, věřím tomu :D

sranda, dobrýý :-D

53 Niki Niki | 20. srpna 2017 v 21:34 | Reagovat

[48]: Pár dní jsem mimo a tady se dějí takové věci. Uff O_O

Víš Dominiko, že jsi proti Lucce už dlouho zaujatá, to je hodně viditelné a není to žádné tajemství.

No, chlubíš se že máš IQ větší než 130, ale nepochopila jsi co tady Lucka jasně naznačuje...že je na tom stejně jako ty, takže SRS má za sebou, jen se tím tak nevychloubá jako ty!

A že teda ty využíváš kdejaké příležitosti, abys zdůraznila, že ty jsi žena a my ostatní pouhé nedochůdčata, které mají menší slovo, protože se ještě nedočkaly "F" v občance a neví nic o životě ženy. O_O

A že si Lucka libuje v životě s penisem...na to jsi přišla kde??

Ach jo. :-(

54 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 21:50 | Reagovat

[53]: jak na to přišla. já už vážně nevím, to že jsem chtěla a plánovala SRS jsem tu psala odjakživa a na všech blozích.
a naznačuju jí že je totálně mimo už dost dlouho.
napadá mě jediné, že je hloupější než se nám tu chlubí.
ale to jak pořád zdůraznuje že ona je na
rozdíl ode mě žena, tím mě prostě baví a bavit nepřestane.

já se tak snažila aby jí to cvaklo a ono ne a ne.
ona mě prostě baví. :D

nepotřebuju tím ostatním dokazovat jak jsem něco víc, něco lepšího, jak jsem více žena.
tak jak to dělá naše povýšená BM s nadprůměrným IQ. ;-)

55 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 21:55 | Reagovat

[53]: koledovala si o to sama, tu kravku ze sebe dělá už dost dlouho.
nikdo jí nenutil. nadženu.

56 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 22:24 | Reagovat

[53]: nebuď naivní, ta "pravá transka" jaak se v diskuzích chlubí po operaci vůbec nemá. V poslední diskuzi u tebe psala, že si chlap v posteli myslel, že má po operaci a ne že by ji měla za sebou.

O to nejde, já napsala dlouhý koment a v něm jsem měla potřebu napsat, že se jí zastávat nechci, protože je často xenofobní a trhala by některým občanky.

Pak následovalo osočování, zase deset dalších komentů na jeden můj a já se s člověkem, kterým testosteron cloumá hádat nechci.

57 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 22:43 | Reagovat

[56]: :D promin, ale to už vážně musíš hrát.

Niki být naivní nemusí, ona to ví dobře tak jako další holky i za mnou totiž chodila na návštěvy. kuk.
ale kdopak to ví o tobě, zda opravdu SRS máš, ty chytrolínko.

udělala jsi ze sebe trubku. :D

že si chlap v posteli myslel že mám po operaci,
Nebo že si myslel že jsem cis.
to je rozdíl ty pako. :-D

ty seš fakt marná. :D

já vím že u tebe to muž pozná hned, já už o tobě slyšela své, tak si tu na jiné musíš SRS operací honit triko.

tak si na tebe budu honit triko zase já.
podle toho co jsi psala, jsem dole asi rozhodně víc žena než ty :D

už to vzdej, víc ztrapnit už se nemůžeš.
jdi machrovat zase jinam. testosterone.

58 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 22:48 | Reagovat

a tímto s tebou a s těmi debatami končím.
jdi machrovat mezi cis populaci ;-)

59 Niki Niki | 20. srpna 2017 v 23:07 | Reagovat

Luci...já bych to uvedla na pravou míru v článku u mě na blogu.

Nemá cenu se tady na blogu Radky hádat a rozdmychávat vášně. :-)

60 TS Ženská. TS Ženská. | 20. srpna 2017 v 23:49 | Reagovat

[59]: není se oč hádat. že jsem vás holky poprosila aby jste to o mě veřejně nešířily, protože co tam dole mám či nemám, je moje soukromá věc a nikomu do toho nic není, ani nějaké BM, to je fakt.

pako ze sebe dělá sama.

ale prosím Niki, opravdu toho moc nepiš.
znám tu závist a moje osobní věci nejsou veřejné.

jen BM už mi nedala na výběr.

61 TS Ženská. TS Ženská. | 21. srpna 2017 v 1:38 | Reagovat

[59]: ona se do mě naváží už pěkných pár měsíců a neprávem, neustále se povyšuje nad jiné co ještě operaci nemají, já ji říkala aby mi dala pokoj, naznačovala jsem jak jen to šlo. protože moje soukromí jsem prostě vytahovat nechtěla, je to má věc.

pokoj nedala, tak jsem si to tady vynahradila, i když trochu nešetrně.
prostě si o to říkala už moc dlouho.

víc se v tom babrat nechci a doufám že už dá konečně pokoj, doufám. ;-)

62 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 6:58 | Reagovat

[57]: "podle toho co jsi psala, jsem dole asi rozhodně víc žena než ty :D"

No to víš, že jo ty "vícženo", budeme si to dole poměřovat jako pindíky....Kdyby ses pořád ješitně nedohadovala kvůli svým komplexům, nebylo by tu 20komentů na jeden můj od tebe.

63 Miriam Miriam | 21. srpna 2017 v 8:15 | Reagovat

Tohle je úžasná debata...
Když pominu, že jediný způsob, jak určit, že je někdo "holka", je zkoumáním jeho mozku (což zaživa nejde... někdy bohužel...), tak jediným měřítkem je to, jak se dotyčná cítí...
Tohle permanentní "srážení" ostatních je fakt opruz...

Co se týče sporu BM a TS Ženský, tak nechápu, v jakém bludu BM žije... TS Ženská po operaci touží celou dobu, co ji znám a dnes už po ní i je...
Jiná věc je, že (narozdíl od netolerantních dementů) TS Ženská akceptuje i to, že některé holky operaci mít nemohou/ nechtějí... A rozhodně těmhle holkám neříká shemale...

64 TS Ženská. TS Ženská. | 21. srpna 2017 v 9:33 | Reagovat

[62]: když se pořád na všechny vytahuješ jak ty jsi něco víc, protože ty už jsi žena, ty už máš přece po SRS a tady ty ostatní ne.
co na takové kecy napsat. prostě že na tom může být některá i líp než ty, vejtaho.

počet komentářů s tím nesouvisí, rozpoutala jsi to svými kecy a opětovným povyšování ty BM.

[63]: Miri díky, já jí to říkám už dost dlouho a to že jsem vždy chtěla a plánovala SRS, by si našla kdekoli v komentářích i u Terazy, kdyby nebyla líná a nešlo jí jen o pruzení a hloupé bezdůvodné narážky.
to že jsem odsoudila jisté holky i BM, za jejich nenávistné hlášky na holky co SRS neplánují. z toho bůhví jak a proč usoudila že SRS asi nechci taky.

ona netuší co je empatie a pochopení té druhé. ;-)

65 Miriam Miriam | 21. srpna 2017 v 10:04 | Reagovat
66 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 10:06 | Reagovat

[63]: Stačí mi, že ten člověk píše ódy na transkofily, zatímco nadává ostatním do fetišistů, zvlášť když mají děti nebo mají jinačí orientaci, pokrytecky volá po rovných podmínkách, ale trhal by ostatním občanky a bral diagnózu. Jestli má po operaci nebo nemá, je irelevantní, protože je u mne zařazený do škatulky mezi xenofoby na stejné úrovni typu zvláštní, šárka nebo vulgární kotě. Člověk, který jde přes mrtvoly a urážky, jen aby měl flamewarem vyšší sledovanost na blogu je u mne ubožák.

A ano vadily mi urážky nebo vyhrožování od shemales, co se živily sexem a pak si po operaci stěžovaly, že mají málo zákazníku a sex stojí za..., psala jsem, že jsou to vulgární a sprostí agresoři, ale nikdy ne, že to nejsou ženy, zatímco tohle individuum dovedlo potírat identitu ostatním. Vyjádřila jsem svůj názor a taky to, že se s něčím neztotožňuju, na to mám právo.

67 TS Ženská. TS Ženská. | 21. srpna 2017 v 10:38 | Reagovat

[66]: ody na transkofily, já jen řekla že takový Transkomil může být v partnerském životě klidně fajn člověk, tak jako člověk co je zaměřený na baculky, holky s malými prsy atd. to je sexuální zaměření ne povahový rys.

apropo. a copak jsi hledala na seznamkách pro trans. že by heteráka :-D

vzpamatuj se a zamysli se nad sebou, než začneš někoho urážet a napadat ju. ;-)

68 TS Ženská. TS Ženská. | 21. srpna 2017 v 10:59 | Reagovat

[66]: ale já jsem podle tebe xenofobní.

máš ode mě palec nahoru, máš super hlášky.

kolik že máš to IQ O_O  :-D

69 TS Ženská. TS Ženská. | 22. srpna 2017 v 9:49 | Reagovat

[66]: Blog NIKI, Květen, článek- Hanka Fifková Pokračování, komentář Č. 12.

když tedy máš tu evidentní sklerozu a stále se ti motá co která napsala a jaké má která názory. motá se ti mnoho lidí dohromady milá zlatá.
začni si dělat zápisky.

slovo Fetišák já nepoužívám, to si pleteš s jinou, že ;-)

bráním se proti konkrétním osobám, když mě začnou napadat, nikdy neútočím plošně na nějakou skupinu, tak jako jiné. ;-) že víš koho myslím 8-)

70 Niki Niki | 22. srpna 2017 v 13:20 | Reagovat

[69]: Nedalo mi, abych se nekoukla do té květnové minulosti a ten tvůj komentář byl dost dobrý...chválila jsem ho. :-)

71 TS Ženská. TS Ženská. | 22. srpna 2017 v 14:19 | Reagovat

[70]: ano, protože já mám kamarádky které mají děti i ty které nemají zrovna hetro orientaci.
to moc xenofobní asi není že, a nenávistné zřejmě taky ne. :-)
že třeba něco nemůžu zcela pochopit, neznamená že to nemůžu respektovat a nerespektuji.

ale když se nějaký býložravec o mě otírá, že nemám jasno v identitě, to jeho máslo na hlavě mu náležitě připomenu.

co si zrovna takový člověk dovolí Mě soudit a posuzovat, kde bere tu drzost. co kdyby raději  koukl na sebe a do své minulosti.

72 Niki Niki | 22. srpna 2017 v 14:38 | Reagovat

[71]: O tom tématu jsme Luci spolu mluvily, pamatuji si to. Ano, sice jsi říkala, že to nemůžeš pochopit, ale že to respektuješ a chápeš, že to může mít každá nějak jinak.

Přesně. To, že některá něco úplně nechápeme, vůbec neznamená že je to špatně...prostě některé věci jdou nad rámec našeho chápání a musely bychom to poznat na vlastní kůži a zažít to, abychom pochopily úplně. :-)

73 Žaklin Žaklin | 22. srpna 2017 v 22:29 | Reagovat

TS zenska, posly foto na oplatku, vsak dobre vis komu a proc, at vidim take tvuj vysledek jako ty ten muj,
a ostatni necht maji dukaz, ze jsi operaci opravdu podstoupila, a ze jen ostatni nevodis za nos, aby jsi nebyla za tu co si pouze vymysli

74 TS Ženská TS Ženská | 22. srpna 2017 v 23:13 | Reagovat

[73]: kvůli důkazu zrovna tobě jistě fotku posílat nehodlám, ty si mysli pro mě za mě co chceš. Niki tam za mnou chodila a výsledek viděla, takže vymýšlet si můžu dost těžko. ;-)

to jako že nelžu a ty by jsi to zveřejnila.
nebo ty snad nevíš že SRS jsem chtěla.
kolikrát jsi mě kvůli tomu napadala a urážela. hmmm

nechápu tedy důvod.

ty jsi mi to z jistého důvodu poslala a já ti pokud vím vyhověla, i když jsem tím mnohé naštvala.

a proč nechceš fotku po BM, té to věříš.
nebo po Tereze, po Vlasti atd.
kolik z nich ti poslalo fotku výsledku.

víš co, dej mi svátek.

75 TS Ženská TS Ženská | 22. srpna 2017 v 23:21 | Reagovat

[73]: myslím že tvůj pravý důvod znám.

tebe zajímá zda ta operace opravdu dopadla dobře a nekecám, protože tobě se prostě nezdá že by jsi na tom tak špatně byla samotinká.

já ti jen řeknu že nekecám, a dokazovat ti to fakt nemusím, s tebou spát určitě nebudu, to se neboj. ;-)

ale poradím ti. založ si blog a udělej tam anonymní statistiku výsledků a spokojenosti s SRS. třeba se nějakých čísel dobereš.
třeba to tvou dušičku uklidní a třeba naopak ne ;-)

76 TS Ženská TS Ženská | 22. srpna 2017 v 23:31 | Reagovat

[Smazaný komentář] omlouvám se za upřímnost.
ale to že díky SRS ztratíš ten svůj příjem, to ti snad muselo být jasné.

jako TS jsi byla něčím zajímavá, jako žena už dost těžko, těch je dost a mladších.

tím se tě nesnažím urazit, píšu to upřímně.
i když mě mrzí jak jsi dopadla a že jsi očekávala něco jiného.
žádná z nás to nezmění.

77 Miriam Miriam | 22. srpna 2017 v 23:39 | Reagovat

[76]:  Já jsem blbá... myslela jsem, že přišla o normální práci... (jakože ji vyrazili...)
Na její "profesi" jsem zapomněla... :-D

78 TS Ženská TS Ženská | 22. srpna 2017 v 23:47 | Reagovat

[Smazaný komentář] a upřímně.

rozdíly co se vzhledu týče Ostrava vs Motol, to nemůžu posoudit, není s čím srovnávat.
navíc, zase tak dlouho po operaci nejsem.
Ale co se týče rozměru, to srovnávat podle informací můžu, nejsem na tom o nic hůř než holky z Thajska. takže určitě líp než bych dopadla v Motole.

ale vím že i z motola jsou holky vcelku spokojené, minimálně to tvrdí. i když ty komplikace jsou tam dost časté. to se ví.

79 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 0:08 | Reagovat

[Smazaný komentář] tak těch 13 cm by zrovna na motol nebylo tak špatné, to jako mínus zase tak moc uvádět nemůžeš, jsou na tom holky hůř, bohužel.

80 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 0:15 | Reagovat

[Smazaný komentář] víš pokud si vydělává jako většina populace, blbou SRS ztratit příjem nemusí.

zkus začít dělat jako většina lidí.
vím to se ti nechce.
ale to není vinou SRS.
to je tím že se ti nechce dělat. ;-)

dnes jsem nějak moc upřímná, vím. :-!

81 Žaklin Žaklin | 23. srpna 2017 v 0:24 | Reagovat

[80]: nejsem otrokem a nikdy nebudu, a nejsem bohuzel jako to poslusne bojacne stado, ktere se tomu otroctvi davove dobrovolne podvoluje,
holt mam hrdost, a to radeji zhebnu nezli jit mezi tu luzu, ktera ma problem s trans lidmi, a nechat se od takovych parchantu sikanovat a buzerovat a to za minimalni prachy k prezivani, nasrat nasrat nasrat

82 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 0:25 | Reagovat

víš přeměna se nepodstupuje z důvodů přijmu, na založení si kšeftu.

na to to fakt není. ;-)
to jsi to špatně pochopila.

joo podnikání občas zkrachuje. ;-)
a jak ted z toho ven že. ;-)

83 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 0:31 | Reagovat

[81]: tak zrovna tohle moc hrdá práce není, to si děláš srandu ne. :D

to není práce na chlubení, tak co je na tom hrdého.

začni dělat a nefnukej.

kvůli tomuhle tě litovat fakt nebudu, ale to asi nikdo.

litovat tě můžu maximálně co se partnerského vztahu týká s tvou situací.

84 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 0:34 | Reagovat

[81]: jinak. pro mě za mě, tak nedělej a umři hlady, když máš tu ´´hrdost´´

co nám je po tom že ty jsi HRDÁ.

85 Žaklin Žaklin | 23. srpna 2017 v 1:00 | Reagovat

[83]: tyhle keci si strc akorat tak do prdele,
protoze ty musis makat jako otrok do nekonecna nez zhebnes, tak budes jine buzerovat aby makali jako ty, jdi s tim do hajzlu!
🚾
ano i premena je o lepsim zivote, ale posrana srs operace ten zivot cloveku znici a vytvori z nej akorat mrzaka, chudaka, a nebo zhuntovaneho a zniceneho cloveka/otroka, ktery musi poslusne makat na jine, aby mohl zit ten zasrany mizerny zivot

a proto doktori davaji ts lidem podepsat papir ze se zrikaji odpovednosti za svou nepodarenou praci,

ts clovek nema zadne trumfy v rukach, ts clovek musi drzet hubu a krok a podrizovat se i nezadoucimu v jeho neprospech

PRACE VE FABRIKACH, SUPERMARKETECH A PODOBNYCH ODPORNYCH JOBECH JE MNOHEM PERVERZNEJSI, NEZLI JAKA KOLIV PRACE SEXUALNE PRACUJICICH LIDI!!!

86 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 1:11 | Reagovat

[85]: dělají miliony ostatních lidí, tak proč mám litovat zrovna tebe že tobě se nechce.
jo já dělám a nad tebou budu brečet ne, tak začni dělat taky, chudinko malá.

a nebo nedělej. ale nenadávej na přeměnu.

my jsme ji podstupovaly kvůli něčemu jinému, než že se nám nechtělo dělat jako tobě.

tak zase troll dál, jak je přeměna špatná.

to není živnost. ;-)

87 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 1:14 | Reagovat

[Smazaný komentář] jo vím, postarat se o tebe, nebo nedělat a ležet na zádech a mít za to peníze.
kvůli tomu ty jsi šla do přeměny.

neopruzuj holky co k tomu mají vážné důvody a ne vypočítavost.

je mi z tebe zle. :-!

88 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 1:23 | Reagovat

[Smazaný komentář] necítíš se ani trochu trapně, psát to tady na blogu Radky, která se ještě stará o nemocnou manželku.
nestydíš se ani trochu, není ti to hloupé.

já vím, není.

89 Miriam Miriam | 23. srpna 2017 v 6:43 | Reagovat

[Smazaný komentář]

[Smazaný komentář]  
Ha Ha Ha!
Celou dobu mi přišlo, že máš slovník jako vyžilá KURVA... A ono JO!!! :-D
Normální člověk si v životě hledá normální práce... tobě by ale normální práce nevyhovovala... :-D
Chápu, že někdy se může stát, že člověk je do prostituce "dotlačen" okolnostmi (tak 0,5% dotyčných pracovnic/íků), ale to není tvůj případ!!! :-D
Jsi prostě stará sprostá kurva, kterou teď nikdo do postele nechce... :-D
Tak hop hop k pásu do fabriky nebo za kasu do supermarketu!!! :-D  :-D  :-D

90 Niki Niki | 23. srpna 2017 v 7:15 | Reagovat

Popapkala jsem, dala jsem si muffinky, kafíčko a koukla co je nového. No a nestačím zírat. O_O

Lucka a Miri řekly vše důležité, takže bych ani nemusela nic dodávat.

Přesto ale - systém, svět a lidé v něm žíjící a pracující jsou odporní...a jejich práce perverzní?

A přesto chodíš do obchodu, kde pracují perverzní prodavačky, kupuješ si housky či koblihy, které upekl nějaký perverzní pekař vstávající ve 3 hodiny do práce...čistíš si zuby pastou kterou někdo vyrobil ve fabrice...sprchuješ se vodou, protože mnoho lidí přiložilo ruce k dílu aby tomu tak bylo...spíš na posteli, kterou někdo vyrobil a pokud nejsi na ulici, tak bydlíš v domě, kteří nějací chudáci museli postavit.
No hlavně že všichni tito "chudáci" jsou mnohem šťastnější než ty, která nenávidíš celý svět!

Pokud je systém perverzní a lidé v něm hnusní, tak nech konečně těch keců, odjeď stopem do Antarktidy na opuštěný ledovec a tam budeš mít klid. Nebo jsou i jiné možnosti...tak zapoj zbytky svého rozumu, pokud ještě nějaký máš...a budeš mít klid.

Božínku, debatovat s tebou je ztráta času...to je užitečnější koukat do zdi.

91 Miriam Miriam | 23. srpna 2017 v 8:13 | Reagovat

[85]:

A řeknu ještě něco... obecně se příliš neutápím v nenávisti a jsem spíš přející člověk...
TGCZ bych přála účinnou HRT, protože by si pak někoho našla a přestala otravovat vzduch ostatním...
Anitě by pomohla ke štěstí možná jen lobotomie... ale i když je to hybrid TV/TS, tak by mi byla taky putna...

Ale ty, "Žaklin" (píše se to Jacqueline... vysvětlení pro hovada, jako jsi ty, kteří umí jen roztahovat nohy, protože i vzdělání je pro chudáky...) jsi vřed téhle společnosti. Kurvy a pasáci jsou totiž jedním z nejhorších vředů naší společnosti, protože z velké části mohou za rozpad některých morálních hodnot a jejich činnost je jedním z pilířů destrukce lidstva. Nehledě na to, že kurvy jsou jedním z nejčastějších šiřitelů pohlavně přenosných nemocí...

A teď řeknu něco, co bych nikdy transholce neřekla; (ty transholka nejsi... jsi akorát úchylný jedinec, který je produktem bůhvíjaké anomálie)
U tebe je v globálu asi lepší, že ti SRS nevyšla, protože tě vyřadila "z oběhu" a díky tomu je alespoň o kurvu míň...

92 Mari Mari | 23. srpna 2017 v 13:15 | Reagovat

Radko udelej prosim uklid ;-)

93 Radka Radka | Web | 23. srpna 2017 v 13:27 | Reagovat

TVL, den tady nejsem a je tady hotová spoušť... Omlouvám se všem kdo to tady čtou, trochu jsem to promazala a možná ještě trochu promažu... Vulgarity tady opravdu trpět nechci a konec... :-?
Mimo to je většina těch komentářů od anti trans úplně mimo mísu a mimo téma dané článkem... jen mě do budoucna donutíte zakázat komentáře... :-x

VŠEM hezký den ;-)

94 Niki Niki | 25. srpna 2017 v 10:23 | Reagovat

[16]: Kristova noho!

Kdo může napsat takovou blbinu, že jsme netušily že jsme ženy a žili jsme plnohodnotný život muže?
Škoda slov.

95 TS Ženská TS Ženská | 25. srpna 2017 v 16:26 | Reagovat

[94]: nejspíš ta co to netušila do třiceti.
neřeš to.

96 Radka Radka | Web | 25. srpna 2017 v 19:29 | Reagovat

Pro Třinácticentimetrovou - už mi sem prosím nepiš, nezveřejním Ti už ani tečku na i. Nezlob se, ale Tvá argumentace je mimo mé chápání a zřejmě i mimo můj prostor a čas ;-)
Pro Anitu - vím že se asi vztekneš, ale platí téměř to samé. Tobě ale vzkazy zveřejním pokud to bude mít hlavu a patu... blábolení nezveřejním ;-)
Mějte se holky moc fajn a já popřemýšlím jestli vůbec mám pokračovat v nějakém dalším psaní svého blogu... :-?
Čus bus :-D

97 Radka Radka | Web | 25. srpna 2017 v 19:45 | Reagovat

Pro Žaklin - Ty už nepiš nic a nikam, uvidíš jak se Ti uleví ;-)

98 Třinácticentimetrová Třinácticentimetrová | 29. srpna 2017 v 9:23 | Reagovat

Tak práva pro trandaky, že mohou být  svobodně ženami, už tady tedy máme.
Tak ještě ty práva na spravedlivý příjem  a práva na svobodu finanční rovnosti.

Je to tak složité to pochopit? Zejména pro transky je to zde s podivem zatím zcela nepochopitelné.

99 Radka Radka | Web | 30. srpna 2017 v 6:40 | Reagovat

Milá Anito, psala jsem že pokud Tvé psaní bude pochopitelné a stručné tak ho ráda zveřejním.
Jinak nevím proč si myslíš, že mě to moderování baví? Dost mi to otravuje život, ale nemám na výběr... Pokud se budou objevovat vulgární a nicneříkající komentáře tak to budu muset cenzurovat... Nehledě na to, že je to můj blog a já rozhodnu co tu chci a co ne ;-)
A jestli se Ti to nelíbí Anitko, založ si vlastní blog, piš o svém životě a já Ti budu moc držet palce...
Čus bus...

100 Radka Radka | Web | 30. srpna 2017 v 6:43 | Reagovat

[98]: Tak tohle jsem uveřejnit musela, ať se zasmějí i ostatní :-D

101 Miriam Miriam | 30. srpna 2017 v 10:43 | Reagovat

Ona tu hlavně vyvstává otázka, jestli 13cm nechce spíš bezpracný příjem (tuším, že se tomu snad říká garantovaný nebo tak nějak...)
Sedět doma na zadku, nedělat nic a brát peníze...

102 Radka Radka | Web | 30. srpna 2017 v 12:36 | Reagovat

Milá třinácticentimetrová... to nemáš normální jméno?
Rozhodně Ti u mě nic z těch záští nasáklých svinstev nezveřejním... Co takhle si najít normální práci a začít se chovat jako hrdá žena ;-) Mě by totiž hanba fackovala, kdybych čekala s náručí otevřenou na peníze které by mi dal stát jen tak zadarmo, protože by to byly peníze z daní obyčejných lidí... Proč bych měla být jakkoliv zvýhodněna oproti ostatním ženám? Jenom proto, že jsem se narodila do špatného těla a trochu mi to zkomplikovalo život?
Tím co předvádíš Ty, Třinácticentimetrová, jen odpuzuješ všechny normální lidi... Co si asi tak mohou myslet o nás ostatních když mají možnost poznat jen Tebe a Tvoje zvrácené myšlení? A všimni si, že stále ještě nemluvím vulgárně ;-)
Zatím se všichni mějte, já musím jít něco dělat, abych měla na chléb náš vezdejší ;-)
Radka... :-P

103 Eva Eva | 30. srpna 2017 v 12:46 | Reagovat

[102]: jde o penize korporaci v danovych rajich,  a o zisky nenasytnych psychopatu, ty jsou mi odpirane a ty popravu chci ja, ta sve zmrzaceni a vyrazeni ze spolecnostu, nehodlam uz nikdy makat jakk otrok a cekat na mizernou odmenu za vykonanou praci a z toho mit jen mizerny zivot a nebyt vubec spokojena,

nechat se vysavat, odstavnivat, buzerovat, sikanovat, urazet a drtit v tech odpornych jobech v cesku uz nehodlam, nenecham se sebou uz vymrdavat

pravo a svoboda na bydleni a stravu tady musi byt i bez toho otrockeho znicujiciho fachani

104 Radka Radka | Web | 30. srpna 2017 v 13:30 | Reagovat

[103]: Jelikož jsi to Evi napsala slušně tak jsem to zveřejnila, ale bohužel pro Tebe motáš hrušky s jablkama... A obávám se že s takovým přístupem nebudeš spokojená nikdy a s ničím...
Takže jupí pro dávky na pracák, pokud je to pro Tebe důstojnější než poctivě pracovat ;-)

105 Eva Eva | 30. srpna 2017 v 13:47 | Reagovat

Nejsem spokojena s vysledkem zmeny pohlavi, a proto pro tuhle vychcanou spolecnost fachat nehodlam a nebudu!

106 Eva Eva | 30. srpna 2017 v 13:51 | Reagovat

[104]: pokud spolecnost se mnou nehrala a nehraje fer, tak ani ja nebudu ferova, poslusna a blba, a budu tak akorat vice a vice extremni, kvuli te nespokojenosti kterou musim ted kazdodenne prozivat

107 Miriam Miriam | 30. srpna 2017 v 14:54 | Reagovat

Tohle je stejně strašně zvláštní... někdo by chtěl "právo a svobodu" na bydlení a stravu, ale nějak mu nedochází, že aby to dostal, někomu jinému by to museli sebrat...
A pokud se tu někomu nelíbí a nechce poctivě pracovat, tak ať se klidně sebere a jde někam jinam... Určitě tam na něho budou čekat s otevřenou náručí..

108 Radka Radka | Web | 30. srpna 2017 v 15:56 | Reagovat

Evo, tohle jsem ještě zveřejnila, aby si i ostatní udělali obrázek sami... Ale jinak jsi trochu mimo... Pro změnu pohlaví jsi se rozhodla sama, žádná společnost Tě do toho nenutila ;-) O možných rizicích víme všechny a všechny doufáme že nás to nepotká, ale rozhodně se jen velmi nerada setkávám s názory které šíříš Ty a Tobě podobné... Společnost je terminus technikus pro společenství lidí, tudíž pro nás všechny a já nemám pocit že bych byla zodpovědná za Tvoje rozhodnutí jít do tranzice a potom i k operaci...
Ten Tvůj názor je dost zvrácený. Je to  stejné jako bych já dávala za vinu všem okolo, tudíž i Tobě, že je moje žena nevyléčitelně nemocná a že se o nás nikdo nepostará... :-( Že musím chodit do práce, abychom měly na jídlo i na zdravotní pomůcky na které nám také nikdo nepřispěje... Být na Tvém místě milá zlatá tak se jdu někam zahrabat... Ty Tvoje problémy jsou tak malicherné proti těm všem kteří bojují, aby přežili alespoň ještě jeden den a viděli i zítra vycházet slunce... Trochu se nad sebou zamysli a přestaň plácat nesmysly ;-) A to vše je řečeno v dobrém ;-)
A tím to tady uzavírám... Mějte se a někdy opět u nějakého dalšího článku nashle ;-)
Radka

109 Libuška Libuška | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 7:23 | Reagovat

[108]:Ahojky Radko, ani netušíš jak je to pravdivě napsané, každá z nás má nějaký život.Moc se mi líbí toto: těm všem kteří bojují, aby přežili alespoň ještě jeden den a viděli i zítra vycházet slunce...
tečou mi slzičky , nenecháme se odradit zoufalci kteří jsou nepřátelské celému světu pro vlastní neschopnost a obviňují celý svět.Těď jsem si vzpomněla na jedno pořekadlo:chcípla mi koza, tak ať pojde i sousedovi.Tak se někteří bohužel chovají.Zatím papapa :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama